• lapkričio
 • 19
 • 2020
 • Nuotolinės edukacinės veiklos su Adamkaus biblioteka

  Nesant galimybei lankyti muziejų, Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus edukatoriai kviečia į nuotolines edukacijas, skirtas mokiniams bei įvairioms susiorganizavusioms žmonių grupėms.

  Siūlome tris nuotolines edukacijas. 1. Valdo Adamkaus veiklą aplinkosaugoje nušviečianti edukacija. Ji paremta neseniai parengtos parodos „EPA: Ekologija, Politika, Asmenybė“ pagrindu ir pasakoja apie aplinkosaugos judėjimo pradžią JAV, apie JAV Aplinkos apsaugos agentūros, šiemet švenčiančios 50 metų sukaktį, įkūrimą ir veiklą, bei apie Valdo Adamkaus darbus dirbant EPA 5 Regione.

  2. Antroji edukacija skirta susipažinti su diplomatijos veikla ir Lietuvos diplomatijos istorija. Kuo svarbi diplomatija valstybių gyvenime? Kokius darbus dirba diplomatai? Ar diplomatija yra tik politikų, valstybės vadovų reikalas? Kas yra vadinamoji liaudies diplomatija? Kaip kiekvienas iš mūsų gali būti savo šalies atstovais? Šiuos ir kitus klausimus aptarsime edukacinėje veikloje „Diplomatija, kultūra, žmogus“. 3. Trečioji edukacinė programa skirta susipažindinti jos dalyvius su pasaulio lietuvių istorija. Jos metu dalyviai susipažins su įdomiausiomis pasaulio lietuvių istorijomis, sužinos, kas yra, kur gyvena pasaulio lietuviai, kaip jie ten atsidūrė, koks jų ryšys su Lietuva? O gal kiekvienas iš mūsų esame pasaulio lietuviai?

  Nuotolines edukacines veiklos trunka iki valandos, jas vedame iš anksto sutartu laiku, Zoom programos pagalba. Užsiėmimai nemokami. Nuotolines edukacijas vesimes ir sušvelnėjus karantino sąlygomis.

  Daugiau informacijos teikiame telefonu +370 687 72805.