• sausio
  • 28
  • 2017
  • Biblioteką aplankė savo miesto gimtadienį švenčiantys vilniečiai

    Šeštadienį, Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje apsilankė savo miesto gimtadienį Kaune švenčiantys vilniečiai. Biblioteka-muziejus, kaip ir daugelis kitų Kauno miesto kultūros įstaigų, dalyvavo Vilniaus gimtadienio šventėje. Jos metu vilniečiai galėjo nemokamai atvykti į Kauną, lankytis miesto muziejuose ir dalyvauti įdomiausias Kauno vietas pristatančiose ekskursijose.

    Adamkaus biblioteką aplankiusiems vilniečiams ekskursiją vedė įstaigos direktorius Arūnas Antanaitis. Gausiai susirinkę lankytojai išėjo kupini šiltų emocijų.  ”Kaune, dėkui už nerealią gimtadieninę programą! Ačiū ir gidams, kurie kantriai vedė ekskursijas. Džiugu, kad Valdo Adamkaus prezidentinė biblioteka neišsigando tokio lankytojų būrio (ten realiai nebuvo vietos obuoliui nukristi).” idėjos iniciatoriams dėkojo ir apie apsilankymą bibliotekoje pasakojo viena lankytojų, Brigita Britzit.

    Ekskursijos metu vilniečiai apžiūrėjo eksponuojamas V. Adamkaus garbės daktaro togas, Adamkų šeimos paveikslų kolekcijos dalį, jų tarpe ir P.Juškos tapytus Almos  Adamkienės ir Valdo Adamkaus portretus, V. Adamkaus apdovanojimus ir kitus eksponatus.