• gruodžio
 • 20
 • 2012
 • Išlydėtas tradicinis “Coca Cola” Kalėdų karavanas

  Iš Vilniaus Rotušės aikštės antradienio vidurdienį buvo išlydėtas tradicinis „Coca-Cola” Kalėdų karavanas. Jo tikslas – paremti Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamas kaimo mokyklas.

  Tryliktus metus vykstančios kelionės metu karavanas aplankys  Širvintas, Alytų, Ukmergę, Marijampolę ir Anykščius.Kiekvieno miesto pagrindinėje aikštėje prie didžiosios miesto eglės kelioms valandoms įsikurs Kalėdų Senelis.Prie Kalėdų karavano prisidėjo Seimo nariai, Prezidentūros ir Vyriausybės, Vilniaus savivaldybės darbuotojai. Išlydėtuvėse dalyvavo  ponia Alma Adamkienė ir Prezidentas Valdas Adamkus.

  „Vaikai turi gauti visas galimybes, pasidžiaugti aplinka. Dėl jų padaryta jau nemažai: aprūpinta knygomis, žaislais. Tikiuosi, kad toks nuoširdumas, kurį žmonės parodo, taps nenutrūkstančia tradicija“, – kalbėjo V. Adamkus.

  Tuo tarpu A. Adamkienė užsiminė labai norinti, kad šventinė nuotaika ir gerumas, kuriuo prieš šventes norisi dalintis, tęstųsi truputį ilgiau – ne tik per Kalėdas. „Yra ir kitų progų parodyti savo nuoširdumą ir meilę vaikams. Nepamirškime jų“, – teigė ji.

  „Džiaugiuosi, kad iki šiol sugebėjome išsaugoti prieš 13 metų prasidėjusią tradiciją ir Kalėdų karavaną paversti tikrąja vertybe, kasmet pradžiuginančia tūkstančius vaikų.

  Smagu tai, jog karavanas su dovanomis vis dar keliauja pas tuos, kurie turi ir mato mažiau, taip padovanodamas puikių įspūdžių ir sėdamas tikrąją Kalėdų dvasią ten, kur jos labiausiai reikia”, – sakė A. Adamkienė.

  Padėti vaikams ir prisidėti prie akcijos ragino karavano globėja, kulinarinių laidų vedėja Beata Nicholson. „Mums visiems svarbiausias dalykas yra šeima ir santykiai su artimaisiais. Tačiau labai svarbi ir aplinka, kurioje mes gyvename, todėl visi nori gerai leisti laiką ir smagiai sportuoti“, – sakė ji.

  Kalėdų karavano surinktomis lėšomis anksčiau jau atnaujintos penkių A.Adamkienės fondo globojamų mokyklų sporto bazės, o daugiau nei pusšimčiui mokyklų padovanota sporto inventoriaus, kurį paaukojo valstybės tarnautojai bei geros valios žmonės.

  Šiemet Kalėdų karavano surinktos lėšos bus skiriamos Širvintų rajono Gelvonų vidurinės mokyklos sporto bazei rekonstruoti.

  Parengta pagal ELTA ir lrytas.lt informaciją.