• lapkričio
 • 11
 • 2011
 • Kviečiame susitikti su Lietuvos Respublikos garbės konsulu Gintautu Bertašiumi (renginio nuotraukos)

  Lapkričio 21 d. kauniečiai ir VDU bendruomenės nariai turės galimybę paklausyti net dvi Lietuvos Respublikos garbės konsulo Tičino kantone, Gintauto Bertašiaus, paskaitas.

  16 val. VDU Politikos diplomatijos mokslų fakultete, Gedimino g. 44, 203 auditorijoje svečias  skaitys pranešimą „Garbės konsulo institucija praeityje ir šiandieną“.

  18 val. Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje, S. Daukanto g. 25, trečiame aukšte, susitikimo su G. Bertašiumi tema „Išeivijos lietuviai Europos ekonomikoje“.

  Susitikimai su Gintautu Bertašiumi visų pirma turėtų dominti tuos, kuriems rūpi diplomatijos, verslo ir finansų reikalai, pasaulio lietuvybės klausimai.  Darbuodamasis versle G. Bertašius įgijo daug patirties, šiuo metu užsiima finansų pritraukimu ir investavimu, taip pat rūpinasi ekonominiais ir kultūros ryšiais tarp Lietuvos ir Šveicarijos.

  LR garbės konsulu Gintautas Bertašius tapo 2006 m. Tičino kantone nuo 1996 m. gyvenantis lietuvis yra investicijų pritraukimo ir valdymo bendrovės  Agus Holling SA direktorius. Lugano miestas, kuriame įsikūręs konsulatas, yra vienas svarbiausių finansinių centrų Šveicarijoje, o kartu ir visoje Europoje.

  Paskaitas organizuoja Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės institutas ir Prezidento Valdo Adamkaus biblioteka – muziejus.

  Kontaktai pasiteiravimui:

  Všį Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus vadovas Arūnas Antanaitis

  Tel.: 8 687 72805