Vasaris 2013

V. Adamkaus: Svarbiausias Vasario 16-osios ženklas – galinga traukos jėga

Valdas Adamkus..

Prezidento Valdo Adamkaus kalba pasakyta Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime Čikagos lietuvių bendruomenei.

— Skaityti daugiau

UNESCO kvietime – V. Adamkaus komentaras

V. Adamkus praeityje buvo radijo žurnalistas. 1962 WHFC radiofone K. Drunga, V. Adamkavičius, V. Banaitis

Kviečiame susipažinti su UNESCO komisijos pranešimu, kuriame Valdas Adamkus – UNESCO Geros valios ambasadorius žinių visuomenei – dalinasi savo mintimis apie radijo svarbą XX a. istorijai. — Skaityti daugiau

V. Adamkaus bibliotekoje – muziejuje svečiai iš Baltarusijos

doktorantai iš Baltarusijos

Vasario 4 – 10 dienomis Valdo Adamkaus bibliotekoje – muziejuje svečiuojasi doktorantai iš Baltarusijos. Jie atvykę pagal Tarptautinę doktorantūros programą, skirtą jauniesiems mokslininkams, kuriems yra nepalankios socialinės bei politinės sąlygos savo tyrimus vykdyti Baltarusijoje.

— Skaityti daugiau

Valdas Adamkus ir dviračių sportas

Pasivažinėjimas Prezidentūroje

Valdas Adamkus ir sportas neatsiejamais gyvenimo draugais yra nuo pat mažumės. Kadenciją baigęs Prezidentas buvo geras lengvaatletis, taip pat mėgo žaisti krepšinį ir futbolą. Yra tapęs ir nugalėtoju Pavergtųjų tautų olimpiadoje, pirmos vietos atiteko bėgimo, šuolių į aukštį ir į tolį rungtyse. Dabar V. Adamkaus sportinė veikla apsiribojusi baseinu, kuriame plaukioja tris kartus per savaitę, ir važinėjimu dviračiu, kuris ypač pravartus pavasarinei saulei išlindus. Žinoma, dėl įtempto susitikimų grafiko bei dažnų išvykų, ne visada išeina rasti laiko mėgstamiems  pasivažinėjimams.

— Skaityti daugiau